تعمیرات تلویزیون شیراز
تعمیرات تخصصی انواع تلویزیون LED,LCD,PLASMA,FK,OLED

علت هنگ کردن تلوزیون اندرویدی

در واقع هنگ کردن تلویزیون های اندرویدی ممکن است به دلایل مختلفی ایجاد شود. در این قسمت در نظر داریم رایج ترین دلایل عبارتند از:

۱. وصل نبودن تلویزیون به روتر وایفای

از مهم ترین دلایل هنگ کردن تلویزیون های اندرویدی عدم کار کردن صحیح وایفای است. به همین دلیل باید در بخش تنظیمات مطمئن شوید که دستگاه به وایفای متصل است یا نه. برای تنظیم کردن تلویزیون باید آن را از برق جدا کنید و بعد از آن دوباره آن را به برق وصل کنید. دقت کنید که رمز وایفای را دوباره باید وارد کنید.

۲. بروز نبودن سیستم عامل اندروید تلویزیون و برنامه

اگر تلویزیون هوشمند شما آپدیت یا بروز نباشد ممکن است باعث مشکلات هنگی در آن شود. به همین دلیل باید از به روز بودن سیستم خود مطمئن شوید. چرا که بروز نبودن دستگاه ممکن است باعث مشکلات عملکردی در دستگاه یا نگاتیو شدن تصویر تلویزیون شود.

۳. وجود مشکل در تنظیمات تایمر

برخی مواقع ممکن است تلویزیون شما به طور پی در پی خاموش و روشن شود. این مسئله شاید با هنگ کردن تلویزیون ارتباطی نداشته باشد. برای بررسی مشکل قطع و وصل شدن تلویزیون باید دقت کنید که آیا تلویزیون سر ساعت مشخصی خاموش و روشن می شود یا نه؟ اگر این اتفاق فقط در ساعت خاصی اتفاق می افتد حتما تایمر دستگاه را بررسی کرده و تنظیم کنید.

۴. ایرادهای فنی و ناقص بودن تجهیزات جانبی

هنگ کردن جزو رایج ترین مشکلات ایجاد شده برای تلویزیون است. این مشکل ممکن است به علت مشکلات فنی یا اختلال موجود بر روی برنامه های نصب شده بر روی تلویزیون و موارد دیگر باشد. برخی از برنامه های جانبی حتی ممکن است باعث ویروسی شدن دستگاه شوند. در این مواقع حتما باید قبل از تعمیر دستگاه ابتدا تجهیزات جانبی را از آن جدا کنید. بعد از آن دوباره آن ها را وصل کنید و بررسی کنید که آیا مشکل موجود برطرف شده است یا نه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تعمیرات تلویزیون خود را به ما بسپارید

تعميرات تخصصي انواع تلويزيون، هر کجا و هر وقت به انتخاب شما

جهت عیب یابی و تعمیر تلویزیون در منزل شما تماس بگیرید

شماره تماس : 9202 487 0917